آی نوتی در واقع یک نوع سامانه پیامکی تو محیط اینترنت میباشد.

کاربری که این پنل پیامکی تحت وب را در گوشی تلفن همراه خود باز کرده باشد، میتواند کلیه اخبار مربوط به موضوعات مختلف را دریافت نماید.

(اخبار مربوط به مسایل فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، حوادث، بازار بورس وطلا و ارز و نتایج مسابقات ورزشی، قیمت موبایل و قطعات و لوازم کامپیوتری و... در ایران و جهان)

آی نوتی یک نوع سامانه CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) است. با این سامانه شما میتوانید ارتباط موثری با مشتری هایتان داشته باشید.

آیا به این فکر کرده اید، اگه مشتریان شما همیشه از شما خدمات بگیرند شما به چه درآمدی خواهید رسید؟

چقدر مشتری داشتید که الان هیچ دسترسی به آنها ندارید؟

چه مشتریان با کیفیتی داشتید که دیگه الان از شما خدمات نمی گیرند؟

دلیلش خیلی سادست، یکی اینکه شماره تلفنی از آنها نداشتید و یا اگر هم داشتید هیچ وقت نتوانستید از آن شماره ها به نحو احسنت استفاده کنید، فقط تصور کنید اگر از روزی که کــارتان را استارت زدید تا به امروز، هر مشتری که تو مغازه اتان وارد میشد، شماره تلفن همراهش رو داشتید و تو این مدت بصورت اتوماتیک با آنها در ارتباط بودید، مناسبت های خاص را تبریک و یا تسلیت می گفتید و یا تاریخ تولدشان را تبریک می گفتید، الان وضعیت کسب و کارتان به چه صورت بود؟

چند هزار شماره تلفن مشتری داشتید که میتوانستید اگر خدمات جدیدی به کارتان اضافه میشد و یا آدرستان تغییر میکرد خیلی سریع به آنها اطلاع رسانی میکردید؟

 اگر خوب فکر کنید متوجه خواهید شد که میتوانستید کلی مشتری ثابت داشته باشید که به لحاظ عدم داشتن چنین خدمات به ظاهر ساده ولی فوق حرفه ای، نتوانستید آنها را جذب و بعنوان مشتری دائمی برای خود داشته باشید و در حال حاضر لازم نبود این همه هزینه تبلیغات سنگین پرداخت کنید تا مشتری جدید داشته باشید...

تمام برندهای معتبر و معروف دنیا با همین روش کم هزینه و ساده مشتریان خود را راضی نگه میدارند چون آنها اعتقاد دارند پیدا کردن مشتری جدید برایشان خیلی پر هزینه تر میباشد. اگه شما تشریف ببرید از فروشگاه های بزرگ خرید انجام دهید، میبینید که یک فرم به شما میدهند که شما اطلاعات شخصی خود را از قبیل شماره تلفن همراه و ثابت و تاریخ تولد رو پر میکنید. از آن روز به بعد کلیه ی مناسبت ها برایتان تبریک و تسلیت ارسال میشود مخصوصاً تاریخ تولدتان.

شاید در سال 5000 تومن برای این خدمات هزینه شود ولی همان پیامک های ارزان و به ظاهر ساده، ذهن و ضمیر ناخودآگاه شما رو همیشه با نام و برندشان زنده نگه میدارد.

آیا مایل هستید با یک هزینه ی بسیار کم، امکاناتی برایتان فراهم گردد تا بتوانید طی سالیان آینده، مشتریان خود را حفظ کرده تا درآمدتان چندین برابر گردد؟

ما یه سیستم کاملا هوشمند داریم که با گوشی تلفن همراهتان کار میکند. این سیستم بوسیله یه کد واسط به سرورهای مخابراتی وصل میشود و به وسیله همان کد واسط، مشتریان شما را مدیریت میکند.

کدهای CRM آی نوتی از 1 رقم شروع میشود و تا 6 رقم محدود میگردد که این کد ها به انتخاب شما به مدت حداقل 1 سال برای شما رزرو میشود که البته میتونید با شارژ مجدد همان کد، برای سال های آتی نیز استفاده نمایید.

شما میتوانید از کدهای حروف CRM نیز استفاده نمایید.

مثلاً اسم، فامیل، نام برند و فروشگاه خودتان که می بایستی حداقل 3 کارکتر باشد.

 

وظیفه ی این کدها چیست؟

این کدها معرف شخصیت کاری شماست در واقع کارت ویزیت الکترونیکی شماست.

یعنی اگر کسی، کد شما رو به سامانه آی نوتی پیامک کند، تمام اطلاعات کاری شما من جمله: خدمات، آدرس مغازه یا شرکت، تلفن همراه، ثابت و... را در تلفن همراه خود دریافت مینماید، این اطلاعات هر لحظه به وسیله تلفن همراه خودتان قابل ویرایش میباشد.

در این مرحله شماره تلفن ارسال کننده هم بعنوان مشتری شما در پنل ذخیره میگردد. شما در هر لحظه از شبانه روز میتوانید متن کارت ویزیت خود را تغییر دهید حتی اگر دسترسی به اینترنت نداشته باشید.

میتوانید با ارسال کدهای دستوری با پیامک از قبیل درخواست موجودی، شارژ سامانه، انتقال وجه، تغییر متن کارت ویزیت، دستورات لازم را به سامانه بدهید.

سیستم CRM آی نوتی، از این به بعد با توجه به تنظیمات شما شروع به کار میکند. یعنی شما میتوانید به سیستم دستور دهید اعیاد و مناسبت های خاص بصورت اتومات برای مشتریان شما با قیمت مناسب، پیامک ارسال نماید.

با آی نوتی شما میتونید تبلیغات گسترده بر اساس کد پستی، منطقه، مراکز استان، داشته باشید.

در  ضمن کلیه پیامک های نرسیده به حساب شما عودت میگردد.

همین حالا ثبت نام کنید

پشتیبانی: 09101983173

کد معرف: 0371408644